Swansea majitelia knihu pre návštevu Liverpoolu ako bitky Guidolin o jeho prácu

Americkí majitelia Swansea City lietajú v sobotu do domáceho zápasu proti Liverpoolu v tom, čo je považované za kľúčovú hru pre Francesca Guidolina, ktorý sa drží svojej pozície manažéra.

Swansea má zdvihol len bod, pretože víťazstvo v Burnley v deň otvorenia a pozícia Guidolinu sa blíži k neudržateľnému potom, čo sa ukázalo, že Bob Bradley, bývalý americký tréner, sa stretol s Huw Jenkinsom, predsedom waleského klubu. dvojročný kontrakt. Prečítajte si viac

Hoci Steve Kaplan a Jason Levien, ktorí v júli prevzali kontrolu nad Swansea, vždy plánovali prísť na zápas v Liverpoole, ich návšteva športove stávky nadobudla väčší význam vo svetle zlé výsledky tímu a situácia Guidolinu.Jenkins, ktorý naďalej prevádzkuje klub na dennej báze, už uvažoval o presune Ryana Giggsa a zdá sa, že je to čoraz častejšie, keď nie je Guidolin odmietnutý.

Swansea’s majitelia nechceli byť videný ako robiť koleno-trhnúť rozhodnutie tak skoro po prevzatí v klube a boli pripravení dať Guidolin trochu viac času.Tam boli niektoré pozitívne známky počas porážky 3-1 doma proti Manchester City v sobotu, keď Swansea produkoval niektoré z ich najlepších futbal na dlhú dobu, ale drsná realita je, že to bola štvrtá porážka v piatich zápasoch. >

Podobný výsledok proti Liverpoolu môže dobre vidieť Guidolin zbavený svojich povinností, menej ako päť mesiacov po tom, čo dostal dvojročnú zmluvu, a umožniť Swansea dohodnúť si stretnutie počas medzinárodnej prestávky.

Klub sa snaží vyhnúť opakovaniu situácie, v ktorej sa ocitli, keď bol Garry Monk vyhodený v decembri minulého roka.Pri tejto príležitosti došlo k zdĺhavému hľadaniu nového manažéra a Alan Curtis, ktorý zostáva v klube, bol neskôr dočasne pridelený do zamestnania predtým, ako bol Guidolin uvedený do prevádzky.

Z hľadiska aktuálneho krátkeho času -list, Bradley, ktorý má na starosti Le Havre vo Francúzsku, je pevne v behu spolu s Giggs, ale Swansea sú veril, že majú ďalšie mená v úvahu rovnako.